fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #51 | Kert Keskpaik – spordimehest flipihunt, kes murrab üksnes oma kodu lähedalt

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja ja investori Kert Keskpaigaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #51

“Kinnisvarajutud” 51. osas oleme juubelipohmellist üle saanud ja võtame taas ette surmtõsised kinnisvarateemad… ei-ei, see oli muidugi nali. Algis on endiselt veel veidi pohmelline, kuid meie seekordne külaline Kert Keskpaik aitab tal saate jooksul sellest üle saada.

Mitmekümnekordne Eesti meister rulluisutamises Kert on flipihunt, kes otsustanud hakata murdma vaid enda kodu lähedalt. Teemaks korterite flippimine Põhja-Tallinnas meeste poolt, kes väga täpselt tunnevad oma mängumaad ning tänu sellele suudavad leida häid objekte.

scroll to top