fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #49 | Laia haardega investori Evelin Mägioja tegemised Floridast Tallinna Vanalinna ja Pärnuni

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja ja investori Evelin Mägiojaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #49

“Kinnisvarajutud” podcasti 49. osas jätkame külaliste poolelt õrnema soo esindajatega, kui oma lugu on rääkimas ettevõtja ja investor Evelin Mägioja.

Evelini teekonnal on meie saate jaoks seni ainulaadseks nurgaks see, et tal on portfellis kaks korterit USA-s Florida osariigis. Mida on Floridal pakkuda Eesti kinnisvarainvestorile ning mida nii kaugel kodust raha paigutades kindlasti tuleks jälgida.

Kodule oluliselt ligemal toimetab Evelin suurte korteritega Tallinna Vanalinnas ja Pärnus, mis on lühiajalisel rendil. Proovime teada saada, kuidas on Vanalinna elu mõjutanud koroonapandeemia ja kas Pärnu on Eestis kõige kuumem koht?

Ühe diletandist saatejuhi palvel läheme kohati päris detailseks ka koodlukkude teemal, sest huvitav on ju teada, mis juhtub, kui elekter peaks ära minema.

scroll to top