fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #48 | Eeva Vilson fantoomparketiga korterist, naaberlõbumajast ja pööningu ostmisest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Eeva Vilsoniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #48

“Kinnisvarajutud” podcasti 48. osas sukeldume taas ühe naisterahvast üüriinvestori Eeva Vilsoni abil põnevasse kinnisvaramaailma.

Küllalt väheste teadmiste pealt juba ülikoolis esimese korteri ostnud ja selle hiljem kaks korda suurema summa eest maha müünud Eeval on rääkida mitu väga humoorikat lugu. Näiteks parketiga korteri ostmine, kus hiljem selgus, et mida polnud, oli parkett. Samuti on teemaks taas ka lõbumaja.

Mitmete julgete otsustega silma paistnud naine organiseeris ühes majas korteriühistu nii kaugele, et oldi nõus pööning maha müüma, et finantseerida maja korrastamist. Pärast mitmeid keerdkäike ostis Vilson lõpuks pööningu ise ära, kasutades selleks üsna tavatut moodust.

Eeval on huvitav vaade ka lühiajalisele rendile, olles aastaid töötanud Booking.com Tallinna kontoris ja suhelnud erinevate majutusasutustega, kes sellel platvormil enda teenuseid pakkusid.

scroll to top