fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #133 | Kinnisvara24 tegevjuht Urmas Uibomäe räägib kuulutamise minevikust, olevikust ja tulevikust

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Kinnisvara24 tegevjuhi Urmas Uibomäega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #133

“Kinnisvarajutud” podcasti 133. osas võõrustame esmakordselt meie saate ajaloos kinnisvaraportaali ning uurime selle kõigile meile väga lähedal oleva maailma telgitaguste kohta. Külas on meie uue hea toetaja Kinnisvara24 portaali tegevjuht Urmas Uibomäe, kellega sukeldume väga põnevasse maailma.

Ilmselt enamuse kinnisvarainvestorite üks meelisajaviiteid on portaalides surfamine ning kõigil on kindlasti välja kujunenud ka oma lemmikportaal. Uurimegi Urmase käest, millal Kinnisvara24 alguse sai ning kuidas on nende areng seni kulgenud. Tarkade meestena, mida Algis ja Siim ju kahtlemata on, pakuvad saatejuhid välja ka mitu suurepärast ideed, kuidas Kinnisvara24 portaali võiks tulevikus veel täiendada.

Saame teada, kuidas Kinnisvara24 teiste portaalidega võrreldes turul paikneb, milline on nende hinnastamismudel, mis asi on Siimu väga rõõmustanud nimekujuga “Kohaliku tegija” pakett, milline on Eestis keskmise kuulutuse tase ning milline on keskmise kinnisvara otsija profiil. Loomulikult räägime ka hea kinnisvarakuulutuse anatoomiast ning suurimatest fopaadest, mida Urmas on näinud.

Urmasel on ka meie kuulajatele suurepärane uudis, kui kuni mai lõpuni saab Kinnisvara24 portaalis kuulutada -50% ehk lausa poole hinnaga! Selleks on vaja saate päris lõpuminutitel tähele panna ning endale vastav sooduskood üles kirjutada! Mõnusat kuulamist ja mõnusat kuulutamist!

scroll to top