fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #112 | Indrek Oden ja tema Skandinaavia stiilis garaažid heade mõtete linnas

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus mikroinvestor Indrek Odeniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #112

“Kinnisvarajutud” podcasti 112. osas on meil külas välisruumi projekteerimise entusiast ja mikroinvestor Indrek Oden, kellel on väga huvitav ja meie saate kontekstis ka seni küllaltki erakordne kinnisvaraportfell. Igapäevaselt ettevõttes Roadplan OÜ samuti kinnisvaraga seotud olnud Indrek alustas nimelt oma investeerimisteekonda kümne garaažiga.

2016. aastal ränga mootorratta avarii tõttu kuus päeva koomas olnud ja siseorganeid kaotanud Indrek hakkas pärast haiglavoodis ärkamist valuvaigisteid täispumbatuna endalt küsima, et kui tema siin voodis “pikutab”, siis kes pangalaenu ja arveid maksab. See andis tõuke hakata enda rahatarkuse teadmisi kasvatama ning kuna Indreku jaoks on loomuomane enne teha ja siis mõelda, siis sai kiirelt ka nina valdkonna ukse vahelt sisse pistetud.

Kolme ja poole aasta jooksul ostis Indrek Tartus endale portfelli kümme garaaži ning pani need kõik üüritulu teenima. Suure osa saates keskendumegi üsna detailselt garaažidele ja selle valdkonnaga kaasnevatele iseärasustele. Saame näiteks teada, mis hinnaklassis objekte ta on ostnud ning kui palju ühe tüüpgaraaži eest üüri saab küsida, kuidas ja kui palju Indrek oma garaažidele värskendusremonti teeb ning millised omandistruktuurid garaažide puhul olemas on.

scroll to top