fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #111 | Capital Milli tegevjuht Kaarel Loiguga majandusest, pankadest, euriborist ja ärikinnisvarast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Capital Milli tegevjuhi Kaarel Loiguga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #111

“Kinnisvarajutud” podcasti 111. osas vaatame taaskord veidi suuremat pilti. Kuigi meie podcast on suunatud peamiselt väiksemale kinnisvarainvestorile, siis 100 tehtud osa järel lubasime, et proovime maailma edaspidi vaadata ka veidi laiema pilguga. Üheks selliseks saateks saab olema ka seekordne osa, kui külas on ärikinnisvaras toimetava ettevõtte Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu, kellel varasemast karjäärist on ette näidata rohkem kui 20-aastane kogemus pangandussektorist.

Kõiki neid valdkondi proovimegi Kaareliga puudutada ning palume tal kindlasti oma senise kogemuse pealt anda hinnang praegusele olukorrale ning teha ka mõned julged ennustused majanduse, kinnisvara ning panganduse kohta. Muuhulgas räägime pikalt eelmisest suurest kriisist, mille Kaarel läbis panganduses töötades. Proovime aru saada, kas täna on sarnast kõrbelõhna õhus või peaks muretsema hoopis teiste asjade pärast. Või kas üldse peaks muretsema?

Saate teises osas uurime süvitsi, mis on Capital Mill ning millega Baltikumi kinnisvaraturul silma on jäädud ning mida on veel oodata. Saame ka teada, kas Algis Assamallast oma 2 miljoni euroga või Siim Vaidast oma 20 000 euroga pääseks Capital Milli kontori uksest sisse koostööd tegema. Saate lõpus saame ka vägeva kutse minna külla pilkupüüdvasse Skyoni kõrghoonesse tänapäeva ärikinnisvara tipptaset oma silmaga kaema. Kindlasti võtame me selle kutse ka vastu ning proovime nähtut kajastada ka meie kuulajatega.

scroll to top