fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #107 | Pärnu staarhaldur Einar Elbing ehk kuidas ühe kuuga tuua koju kogu aasta üür!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarainvestori ja -halduri Einar Elbinguga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #107

“Kinnisvarajutud” podcasti 107. osas võõrustasime teistkordselt meie saate ajaloos pärnakat Einar Elbingut, kes on õpetaja, kinnisvarainvestor ja külaliskorterite haldaja. Peaaegu sada episoodi tagasi, täpsemalt 12. osas külaliseks olnud Einari elus on vahepeal toimunud üks suur muutus, kui temast on saanud Pärnu lühiajalise rendi haldusparun.

Lisaks enda korterite haldamisele on Einar võtnud portfelli ka terve hulga teiste investorite lühiajalise rendi kortereid Pärnus ning pakub täiemahulist haldusteenust. Kuna seekordne suvehooaeg on juba ammu läbi ja Einaril kenasti numbrid kokku löödud, siis polnud paremat meest rääkimaks meie suvepealinna majutuskorterite turust ning kõigest sellega kaasnevast. Ehk siis, kui tsiteerida kohalikku popmuusika klassikuid, siis “Nii kuuuuuuum, et põletab huuuuuleeed…. on nii kuuuum, et…..!”

Võtame saates kõik põletavad teemad järjepanu ette ning diletant Siim saab lühiajalise rendi teemadel taas nii palju targemaks. Sekka mitmeid huvitavaid juhtumisi, mis selles valdkonnas ikka kipub ette tulema. Kuigi erinevaid negatiivseid juhtumisi on (vähemalt Einaril) oluliselt vähem, kui asjast kaugel olevad inimesed kipuvad arvama.

scroll to top