fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #101 | (Kinnisvara)jutumehed nostalgitsevad, panevad paika uued reeglid ja koostavad top5 pingerea

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kahe hulluga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #101

Hurrrraaa! Algab uus sada! “Kinnisvarajutud” podcasti 101. osas on stuudios ainult kaks suurt jutumeest ise ehk saatejuhid Algis ja Siim. Põhjust selleks on, sest sada episoodi on purgis ning teine sada on algamas. Tehke järele või makske kinni!

Vaatame nostalgilises õhkkonnas meie esimesele sajale tagasi ning meenutame toredaid algusaegu. Räägime, miks me seda saadet üldse tegema hakkasime ning miks me viitsime seda endiselt veel teha. Algis hõikab ametlikult (Siimuga loomulikult kooskõlastamata, nagu ikka) ka välja täpse numbri, kui palju osasid meil veel tuleb. Seejärel vaatamegi tulevikku ja paneme paika mõned uued reeglid, mis tuleb ka meie kuulajatel kiiresti omaks võtta.

Väikese kodutööna koostasid mõlemad saatejuhid ka senistest osadest oma top5 edetabelid, mille kanname ka koos põhjenduste, vabanduste ja õigustustega avalikult ette. Algis muidugi ei suutnud ette antud raamistikku mahtuda ja lunis oma edetabelisse kuus sissekannet. Kui enne salvestust arvasime, et meie top5 pingeread ei kattu, siis lõpuks huvitaval kombel ikka kattusid küll.

scroll to top