fbpx
Close

Kes on Tegelik Siberi Rahaboss?

Avatar

Tegelik Siberi Rahaboss on huvitava nimega kirjutaja, kes oma esimese blogipostituse avaldas 2018. aasta oktoobris. Enda sõnul sai ta inspiratsiooni kõigi lemmikust Rahakratist ning teistest Rahajutud.ee keskkonna abil tuttavaks saanud blogidest. Enese motiveerimiseks otsustas ta pärast pikka hoovõttu hakata oma tegevusi anonüümselt ka kirja panema.

Ankeet

Nimi: Tegelik Siberi Rahaboss

Hüüdlause: Kuidas alustada 8 aastat liiga hilja

Lühitutvustus: Tegeliku Siberi Rahabossi varane noorus möödus üheksakümnendatel. Ajal, mil “frugal living” oli enamusele normaalsus – teksapüksid käisid peres vanematelt noorematele, mõistet “parim enne” ei tuntud ega tunnistatud (heast piimast saabki pett) ning kingipaberid võeti kingituste ümbert ära sama hoolikalt kui eelmiselgi viiel korral.

Sellises keskkonnas on kasvanud ka Tegelik Siberi Rahaboss, kellele säästlik eluviis ja raha tallele panemine ei ole uus, võõras ega raske ülesanne. Raskus seisneb hoopis selles, et niipea kui Tegelik Siberi Rahaboss tunneb ennast inimesena, kes arvab enesel raha olevat, premeerib ta ennast kas mõne pikema reisi- või tööandja pikalt saatmisega. Tavaliselt mõlemat koos, hiljem jõuab kahetseda.

Jõudnud oma elus stabiilsuse ajajärku, alustab ta uuesti raha kogumise ja kasvatamisega. Võibolla seekord, oma teekonda dokumenteerides ja jagades õnnestub see paremini kui varasemalt.

LOE BLOGI

scroll to top