fbpx
Close

Kes on RahaTreener?

Avatar

Foto: Rahatreener

RahaTreeneri hüüdnime taga peitub noormees, kes igapäevaselt peab treeneri ametit ja tegeleb investeerimisega. Viimase puhul huvitavad teda erinevad varaklassid nagu krüpto, aktsiad ja kinnisvara. Eesmärke ja plaane on noorel mehel palju ja tegemiste jäädvustamiseks hakkas ta hiljuti blogi pidama.

Ankeet

Nimi: RahaTreener

Hüüdlause: Sometimes lose, always win.

Lühitutvustus: Anonüümse nime taga, Rahatreener, peitub noormees 20-ndate teises pooles, kes töötab igapäevaselt treenerina. Treeneri amet on minu jaoks nagu hobi, mida olen teinud nüüdseks juba peaaegu kümnendi. See on igati pikk aeg, et otsida endale ka kõrvalt väljakutseid. Tegelen pidevalt enda erialase täiendamisega, et saavutada aina rohkem ja anda lastele edasi spordiga seotud teadmisi ja oskuseid.

Investeerimisega alustada tahtsin juba ammu, kuid kaardid selleks mängis minule kätte 2020 aasta Covid lockdown. Lisaks toimus peale seda ka elu suurim muutus (loe: abiellumine), peale mida hakkasin tõsisemalt mõtlema, kuidas saaksin elada võimalikult täisväärtuslikku elu ja seda ka oma perele pakkuda. Miks ma alustasin? Seda just sellepärast, et kunagi veeta oma talved soojal maal, keskenduda ainult treeneri tööle ja investeerimisele ning katta oma kulud passiivsete sissetulekutega.

Investeerida plaanin erinevatesse valdkondadesse: aktsiad, krüpto, iduettevõtted (läbi Funderbeami) ja kinnisvara.

Minu strateegia muutub koos turu ja enda paremini tundma õppimisega. Aktsiad olen jaganud pooleks. Pooled ootavad dividende ja pooled on kasvuaktsiad. Fookus on esialgu Balti aktsiatel, kuid portfelli kasvades on plaan liikuda ka teistele turgudele. Mida aeg edasi, seda rohkem proovin dividendiaktsiate peale liikuda.

Olen endale seadnud suuremad eesmärgid, mida tahan saavutada enne kui 35-aastaseks saan:

  1. Olla positiivse ja arengule suunatud mõtteviisiga. Arendada oma oskuseid ja täiendada teadmiseid. Olen arvamusel, et milleski hea olla, tuleb teistest kasvõi natukene parem olla. Seda saan saavutada pidevalt ennast arendades ja paremini tundma õppides, et valida investeerimiseks minu jaoks parim strateegia.
  2. Olla koos oma pere, sõprade ja lähedastega. Loodan, et finantsvabadus annab mulle rohkem aega ja paremad võimalused perega kvaliteetaega veeta.
  3. Tervis ja jätkusuutlikkus. Treenerina pean lugu tervislikest eluviisidest ja positiivsest eeskujust. Hoian ennast heas vormis, et tervis oleks tugev ja meel värske.
  4. Reisida, reisida, reisida. Oleme abikaasaga reisihullud. Tänaseks oleme koos läbinud 28 erinevat riiki ja eesmärkides on veel nii palju kohti, mida avastada.
  5. Oma 100 eesmärgi sees on ka väga palju materiaalset ja põnevat, et oma elu veel vürtsitada.

Kui raske seda kõike saavutada on, saad teada minu blogist 😉

LOE BLOGI

scroll to top