fbpx
Close

Kes on Rahast Vabaks?

Avatar

Foto: Rahast Vabaks

Rahast Vabaks nime taha peitub blogija, kes peab lugu õpetlikest fuck-up stooridest, nagu ta ise ütleb, ning kavatseb oma raharindel tehtud vigu seetõttu ka teistega jagada. Blogist leiab mõtisklusi raha kogumisest ja kulutamisest ning investeeringutest, sh riskantsematest paigutustest iduettevõtetesse ja krüptovaluutadesse.

Ankeet

Nimi: Rahast Vabaks

Hüüdlause: Käige minu sõnade, mitte tegude järele.

Lühitutvustus: 30+, mitte-Tallinn, ühe-naise-ettevõtja, võiks olla minu lühiankeet. Teoorias tugev, praktikas küllaga arenguruumi, kirjeldus investorina.

Minu teekond investeerimismaailmas sai alguse 2012. aastal, kui avasin moodsas ja eesrindlikus Eesti pangas investeerimiskonto ja tegin esimesed ettevaatlikud sammud investeerimismaailmas.

Tänaseks on seljataga üksjagu ämbrisseastumisi ja mõni märkmisväärne õnnestuminegi. Üldiselt olen pigem kaldunud riskantsemate investeeringute poole, ehkki paistab, et vanusega lisandub ka mõnevõrra konservatiivsust – või elutarkust.

Kuna mulle on alati tundunud *fuck-up* stoorid huvitavamad ja õpetlikumad kui edulood, siis kavatsen kindlasti blogis rääkida oma väiksematest ja suurematest rahaämbritest. Aga võimalusel ka õnnestumistest 🙂

Regulaarselt jagan ka muljeid mõtlema ärgitanud raamatutest ning teisi raha ja ettevõtlusega seotud tähelepanekuid.

scroll to top