fbpx
Close

Kes on Kaarel Ots?

Avatar

Kaarel Ots on Nasdaq Tallinna börsi juht, kes avaldab oma mõtteid börsi kohta endanimelises blogis. need postitused on väärtuslik materjal kõigile väikeinvestoritele, keda huvitab kohaliku aktsiaturu toimimine masinavärgi enda seest vaadatuna.

Ankeet

Nimi: Kaarel Ots

Lühitutvustus: Tere! Olen Kaarel Ots, Nasdaq Tallinna börsi juht. Hakkasin blogi pidama, et tuua börsiteemad inimestele lähemale. Sain selleks innustust teilt, kes te kirjutasite ja andsite tagasisidet meedias ilmunud lugudele või esinemistele.

Soovin jagada teiega huvitavaid, olulisi ja päevakajalisi lugusid, mis on seotud börsi, investeerimise ja kapitalituruga laiemalt. See blogi on mõeldud kõigile – nii neile, kes teemaga juba tuttavad, kui ka neile, kes sel teekonnal alles esimesi samme astuvad.

Minu blogi on mõeldud kõigi jaoks, kellele pakub huvi börs ja väärtpaberiturg laiemalt. Pole vahet, kas oled ettevõtja, kes tahab ettevõtte kasvu jaoks raha kaasata, investor või investeerimishuviline, ajakirjanik või poliitik – siit blogist saad lugeda, mis Nasdaq Tallinna börsil uudist on.

LOE BLOGI

scroll to top