fbpx
Close

Investment Viking | 2018. aasta finantseesmärgid

Avatar

On möödunud märkimisväärselt ohtlik nädal viimasest korrast, kui ma sellel moodsal ruunikivide generaatoril kirjutasin. Viikingitele ei istu valitsev suvekuumus hästi ning seetõttu pesitsesin suurema osa ajast oma koopas eesmärgiga pisut rahatähti valmistada. Töö tulemusena võin tõdeda asjaolu, et naabrite juures rüüsteretkel käimine on märgatavalt lihtsam variant raha saamiseks kui proovida oma olemasolevaid rahapabereid paljundada. Keerukus on võrreldav kivist vee välja pigistamisega. Õnneks ei jäänud ma tühjade kätega ning mul õnnestus seda uudset tehnoloogiat rakendades teenida elu esimesed 33 münti, mida uue ajastu inimesed eelistavad kutsuda sentideks või eurosentideks.

Tark valitseja oleks võtnud need mündid, matnud koos kirstuga kuhugi turvalisse kohta ning märkinud tolle koha oma kaardil suure punase X-ga. Paistab aga, et tänapäeva inimesed on hulluks läinud! Nad väitsid tungivalt “Usalda mind: kui sa need mündid mulle annad, saame sulle hiljem palju enam münte vastu anda! Pead ainult pisut ootama!” “Hullumeelsus”, mõtlesin omaette. Samas mulle meeldivad seiklused ning kuna mul on juba paar rahakirstu parajasse kohta pangainimeste juurde maetud, läksin selle ideega kaasa. Nähtavasti kutsutakse sellist maagiat ühisrahastuseks.

Alustasin investeerimisega alles selle aasta Juunis ning on ainult loogiline oma aasta finantseesmärgid paika panna hetkel, kui aasta algusest on juba mõõdunud 6 (peaaegu 7) kuud! Idee ise on mul peas küpsenud juba nädalaid, aga endale eesmärkide seadmine ongi nähtavasti keeruline ja aeganõudev protsess.”

Loe edasi SIIT (inglise keeles).

Kes on Investment Viking?

scroll to top