fbpx
Close

Google Authenticator – turvalisem viis investeerimiseks

Avatar

Foto: Crowdestate

Crowdestate’is investeeringute valideerimisel ja lepingute allkirjastamisel on mõistlik kasutada turvameetmeid. Seetõttu palume kasutajatel kasutusele võtta kaksikautentimise kas meile oma telefoninumbri andmise või Google Authenticatori teenuse liitumisega. Nii saame tagada projektide turvalisuse ja veenduda, et ainus isik, kes teie raha üle otsustab, oled sina.

Sinu Crowdestate’i konto turvalisuse tagamise osas on meil aga eelistus: Google Authenticator. Kirjutame allpool, miks seda eelistame. Kirjeldame, mis see on, miks see nii hästi töötab ja kuidas seda kasutusele võtta.

Google Authenticator: mis see on?

Google Authenticator on rakendus, mis kasutab kasutajakontode kontrollimiseks ja autentimiseks kaheastmelisi TOTP- ja HOTP-salasõnaalgoritme. See võib tunduda keeruline, kuid protsess ise on lihtne ja väga turvaline.

Kui kinnitate Crowdestate’is investeeringut Google Authenticatoriga, siis meie veebisait ja Authenticatori rakendus sinu telefonis loovad iseseisvalt sama ühekordse kuuekohalise koodi. Seejärel palume sul protsessi autentimiseks sisestada Authenticatori rakenduses kuvatud koos.

Loe edasi Crowdestate’i blogist

One Comment

  1. Parema alternatiivina soovitan Authy-t:
    * kogu rakendus PIN koodiga kaitstud
    * kõik lisatud kontod varundatud pilves
    * toimib paralleelselt erinevates seadmetes (Google Authenticator korraga vaid ühes)
    * Lihtne migreerida ühest seadmest teise (Google Authenticator-i korral vajalik kõik kontod uuesti sisestada)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top