fbpx
Close

Crowdestate pakub võimalust investeerida Kohilasse kerkivasse hoonesse

Avatar

Ühisrahastusportaal Crowdestate avas esmaspäeval tutvumiseks järgmise investeerimisvõimaluse “Vabaduse 16, 78901 Kohila (II)”.

Selle investeerimisprojekti raames on Crowdestate’i investoritel võimalik rahastada Starelement OÜ poolt Kohila alevi keskuses asuvale Vabaduse tänav 16 kinnistule rajatava 11 korteri ja 2 äripinnaga hoone ehitust. Tegemist on 2017. aasta suvel alustatud arendusprojekti 2. ühisrahastusvooruga.

Investeerimisvõimalus on oodatava pikkusega kuni 7 kuud ning intressimääraga 14% aasta baasil. Kui müügitempo osutub planeeritust kiiremaks, kavatsetakse laen tagastada kiiremini.

Arenduse ehitusjärk on praeguseks 75% ning võlaõiguslikud lepingud on sõlmitud 55% korterite osas. Sellele lisaks on sõlmitud broneerimislepingud kahe korteri osas ning käivad läbirääkimised äripindade müümiseks.

Täpsem info investeerimisvõimaluse kohta SIIT.

Eelbroneerimiseks avatakse investeerimisvõimalus 3. märtsil kell 15.00 ning siis on investoritel võimalik esitada üks investeerimiskorraldus kuni 5000 euro suuruses summas. 4. märtsil kell 15.00 avatakse projekt ilma piiranguteta.

scroll to top