fbpx
Close

Brändi uuendanud EstateGuru lubab peatselt veebiplatvormile uusi funktsioone

Avatar

Foto: EstateGuru

Eesti finantstehnoloogia ettevõte EstateGuru tähistas 5. tegutsemisaasta täitumist ning avalikustas sündmuse puhul täiesti uue veebilehe, mille eesmärk on kindlustada turuliidri positsiooni ning pakkuda kasutajatele veelgi enam funktsioone.

EstateGuru COO Mihkel Stamm selgitas pressiteate vahendusel muudatuse tagamaid: “Meie eesmärk on võimaldada kiirelt ja paindlikke finantseerimisvõimalusi ettevõtjatele ja kinnisvaraarendajatele, samas investoritele kinnisvaraga tagatud rahvusvahelisi investeerimisvõimalusi pakkudes.”

“Selle visiooni realiseerumiseks vajasime uut veebilehte, parandatud kasutajamugavust ja uut versiooni EstateGuru brändist. On selge, et peame konkurentsiolukorras pidevalt innoveerima ning uusi lahendusi looma. Lisaks uuele brändile oleme peatselt lansseerimas ka rohkelt uusi funktsioone, mis muudavad platvormi dünaamikat oluliselt.”

EstateGuru vahendusel on 15 000 rahvusvahelist investorit rahastanud üle 500 laenuprojekti, mille maht on märkimisväärsed 80 miljonit eurot. Investorid on tänaseks teeninud platvormil üle 4,2 miljoni euro intressi.

Ettevõte väljastab kinnisvaralaene viies Euroopa riigis, sealjuures mitmeid järgnevaid riike valmistatakse juba ette.

Geograafiline laienemine

“Soovime, et meie logo ja veebileht peegeldaksid EstateGuru väärtuseid, milleks on ausus, avatus, paindlikkus ja ettevõtlikkus,” lisab ettevõtte asutaja ja tegevjuht Marek Pärtel.

“Viimased viis aastat on toonud kaasa erakordse eksponentsiaalse kasvu ning käesoleva uuenduse saatel oleme valmis tegema arenguteel järgmiseid suuri samme kindlustamaks positsiooni Euroopa juhtiva rahvusvaheliste kinnisvarainvesteeringute platvormina. Jätkame sildade ehitamist ettevõtjate ja investorite vahel!”

EstateGuru võimaldab investoritel ehitada investeerimisportfelli alates 50 euro kaupa ning on teeninud tänaseks investoritele ajaloolist tootlust 12% aastas. Teisalt saavad laenuvõtjad võimaluse kaasata kiirelt ja paindlikel tingimustel ettevõtluseks vajaminevat kapitali.

scroll to top