fbpx
Close

Rikas Isa | Kas järjekordne beebiblogi või midagi enamat?

Avatar

Foto: Erakogu

Tõenäoliselt on iga lapsevanema jaoks olnud elus üheks märgilisemaks hetkeks just see moment, kus enam ei olda kahekesi, vaid perre lisandub värske ilmakodanik. Kindlasti avaldab see oma mõju ka pere rahakotile. Meil juhtus nii, et väga lühikese ajaga olime järsku viiekesi. Kui on kolm last, kas siis mõju rahakotile on kolmekordne?

Erinevaid beebiblogisid ja teisi suunamudijaid on väga palju, seetõttu ei hakka ma oma postitustes teid vaevama meie pere igapäevase eluga, vaid keskendun, nagu pealkirigi ütleb, temaatikale raha ja lapsed. Kuna minu jaoks on enda ja laiemalt kogu leibkonna finantside juhtimine ja investeerimine huvi pakkunud juba mitmeid aastaid, siis saab endalgi huvitav olema kolm last võimalikult hästi sinna võrrandisse sisestada.

Rõõmustav on tõdeda, et Eesti väikeinvestorite kogukonna juhtfiguurid Jaak Roosaare, Kristi Saare, Kristjan Liivamägi jt on omajagu laste rahatarkuse teemadel arutlenud ja oma tegemisi ja ideid jaganud. Aga iga inimese jaoks saab teema ilmselt siis aktuaalseks, kui endal beebid lõpuks kodus. Nii ka minul.

Kuna esialgu on lapsed veel väikesed – meil müttab ringi vanem õde ja hällides kiiguvad ja kõrisid hüüavad lahti kaksikud poisid -, siis tuleb blogis pigem juttu üldistest rahateemadest, mis lastega perdele korda võiksid minna. Konkreetselt lastega rahast rääkimisele läheb meil aega veel aastaid, aga millal sa ikka ettevalmistust teed, kui mitte enne lahingut?

Otsustasin, et kirjutan oma mõtetest täiesti avalikult, kuna anonüümseid blogijaid on meil niigi päris palju ning oma nime ja näoga esinedes õnnestub ehk diskussiooni Rahajutud.ee portaali veergudelt kaugemalegi viia.

Sellega tõmban sissejuhatavale postitusele joone alla, kuna kirjutan neid ridu varbaga vaikselt hälli kiigutades ja tundub, et ühele pisikesele ilmakodanikule minu tegevus väga ei sobi.

Püsige terved!

PS! Pealkirjas õhku visatud küsimusele ma ise veel vastust ei tea. 🙂

Kes on Rikas Isa?

scroll to top