fbpx
Close

Kes on Rikas Isa?

Avatar

Foto: Erakogu

Rikas Isa nime all kirjutab Rahajutud.ee lehel blogi saidi asutaja Siim, kes soovib oma kirjatükkides ühildada talle südamelähedased teemad: raha ja investeerimine ning laste kasvatamine. Siimu peres kasvab kolm väikest last, kellele tulevikus soovitakse ettevõtlikus ja rahatarkus kodust kaasa anda.

Ankeet

Nimi: Rikas Isa

Lühitutvustus: Naljaga pooleks võib seda blogi alustades öelda, et mul on investeerimiskogemust umbes viis korda rohkem kui kogemust lapsevanemana. Kui investeerimismaailma sain siseneda rahulikult n-ö varvast vette kastes, siis lapsevanema roll tuli hoopis teistmoodi – sajaga nullist kolmeni. Ehk siis oli meil abikaasaga pikalt null last ja nüüd on järsku kolm. Juhtub.

Kuna raha- ja investeerimisteemad on mulle südamelähedased ning nüüd on minu vastutusel ka kolm väikest inimest, siis soov on need valdkonnad ühendada. Plaanin kirjatükkides keskenduda rahateemadele, mis seotud peamiselt lastega peredega. Siinkohal ei taha ma piirduda üksnes investeerimisega, vaid puudutada palju laiemat teemaderingi. Saame näha, kuidas see õnnestub.

Nagu paljud mehed räägivad, käis ka minul isaks saades peas ära mingi kummaline klõps, mis pani maailmale vaatama hoopis teistmoodi. Hetkel käib kolme väikese lapsega igapäevane võitlus n-ö ellujäämise nimel ning väga filosofeerida ja mõtteid peas keerutada pole olnud mahti. Blogipostituste kirjutamine annab hea võimaluse peas olevad mõtted kirja panna ja ära organiseerida. Kui lisaks meie perele leiab siit mõne kasuliku mõttetera ka keegi teine, siis seda parem.

Blogi nimi Rikas Isa ei tulene siinkohal mitte varalisest seisusest, vaid kogu oma pere väärtustamisest. Ma loodan, et naislugejad lasid nüüd kuuldavale õrna ohke, ja kardan, meeslugejad pööritasid silmi. Aga blogi eeldatava teemaderingiga läheb nimi Rikas Isa ideaalselt kokku ja seetõttu muud valikut pole.

Kui soovid arutleda, küsida või pakkuda omapoolset teemat, saad mulle kirjutada meiliaadressil siim@rahajutud.ee.

LOE POSTITUSI

scroll to top